Parfémy pro ženy

Chanel Chance

Pokud existuje ta pravá vůně pro léto, tak je to nepřekonatelný dámský parfém Chanel Chance! Pro všechny milovnice kvalitních, luxusních a především božsky vonících vůní je toaletní voda Chance tou pravou a jedinou, a to pro jakoukoliv příležitost i jakoukoliv dobu!

 

Dámská toaletní voda Chanel Chance

Květinová vůně Chance, Vás dostane nejen díky tomu, že je to značka CHANEL, ale protože opravdu krásně voní. Mohli bychom tento parfém charakterizovat jako elegantní, hravý a ženský. Jeho lehké a svěží vonné tóny voní od začátku, až do konce vyrovnaně a sladce. Tuto vůni můžeme bez ostychu označit jako vůni symbolizující štěstí, lásku a krásu, a to krásu ženy, která jej nosí.

Co jistě oceníte je i výdrž parfému. Přestože se jedná o toaletní vodu, tak její výdrž není nijak pozadu, oproti parfémované vodě. Vydrží několik dlouhých hodin a to bez rozdílu toho, co děláte, kdy ji nosíte.

Samotný parfému Chanel Chance byl na trh uveden už poměrně dávno, tedy v roce 2003. Z toho můžeme usuzovat, že tento parfém je skutečně výjimečný a velmi oblíbený, a to nejen mladými ženami.

 

Složení jednotlivých vonných ingrediencí v dámském parfému Chanel Chance

Hlava: hyacint, bílý pepř

Srdce: jasmín, vetiver

Základ: kosatec, bílé pižmo, pačuli, ambra

Úvod vůně je svěží a trochu jiskrný, díky bílému pepři a kontrastního hyacintu, který rozhodně dokáže probudit každého. Další fází parfému je srdce, složené z romantické a snivé vonné esence jasmínu a vetiveru. To ale není zdaleka konec! To nejlepší si najdete v základu tvořeného podmanivou vůní bílého pižma, sladkým pačuli a svůdnými tóny kosatce. Nesmíme zapomenout na elegantní a sofistikovanou ambru, která dodává kořeněnou atmosféru celé vůně.

Toaletní voda Chanel Chance je podmanivá a nezapomenutelná. Je láskou na celý život, která Vás neomrzí a bude Vás rozmazlovat po celou dobu stále stejně a stále na té nejvyšší úrovni, protože toto parfému značky Chanel opravdu dokáží. Rozmazlovat.