Parfémy pro ženy

Chloé Absolu de Parfum

Nádherná, citlivá a nečekaně svůdná, to je vůně pro ženy Chloé Absolu de Parfum, která nejen dobře vypadá, ale i tak voní.

Dámská parfémovaná voda pro sebevědomé ženy Chloé Absolu de Parfum

Květinově-orientální vůně parfém Absolu de Parfum je jistě něčím novýma přínosným mezi pověstnými parfému z kolekce Chloé Chloé. Pokud jste příznivci těchto vůní, tak jistě neodoláte další jemné vůně, v elegantní flakónků, se skleněným plisováním a mašlí uvázanou na rozprašovači parfému. Poměrně nedávná novinka z roku 2017, byla vytvořena pro ženy elegantní, smyslné a v neposlední řadě sebevědomé. Vůně parfému Chloé Absolu de Parfum

Vás donutí se zasnít, uvolnit se a cítit se, jako byste se ocitla na jiném místě, v jiné roli. Budete to stále Vy, ale lepší, sebevědomější a nutno zdůraznit ELEGANTNĚJŠÍ.

Tato vůně dokáže nejen pozvednout vaši náladu, ale dokáže se i perfektně přizpůsobit vašim potřebám. Vydrží hodiny a hodí se pro jakoukoliv vaši aktivitu nebo bychom si troufli i tvrdit roční dobu. Její kouzlo je jednoduše nekonečné, a především neomrzí.

 

Složení jemných a citlivých vonných tónu v parfému Chloé Absolu de Parfum

Hlava: damašská růže

Srdce: růže z Grasse, pačuli

Základ: vanilka

Květinovo- orientální dámská vůně se rozhodně zalíbí ženám, co mají vkus! Její vonné ingredience jsou možná na první pohled jednoduché, ale opak je pravdou. Květinové vůně se střídají s dřevitým aromatem, které je svůdné a přirozené. Opravdu nejpodstatnější a nejvýraznější vonnou ingrediencí je ale růže, která se zde nachází hned ve dvou formách. V úvodu Vás osloví romantické aroma damašské růže a hned v srdci objevíte snad ještě o špetku výraznější růži z Grasse, jejíž opojné a svůdné tóny jsou doplněny o sladké pačuli. Vše nakonec uzavírá vůně vůní a tou je vždy elegantní esence vanilky.

 

Limitovaná edice dámského parfému Chloé Absolu de Parfum je opravdu jednou z těch vůní, která Vás vždy potěší a donutí Vás se byť jen na chvilku zasnít.