Parfémy pro ženy

Gucci Bloom Acqua di Fiori

Nádherná vůně dámské toaletní vody Gucci Bloom Acqua di Fiori je opojná, energetická a je přesně tím, co každá žena potřebuje pro povzbuzení, pro lepší pocit ze sebe sama.

Dámská toaletní voda Gucci Bloom Acqua di Fiori

Jako každá vůně z módního domu Gucci je i tato zase něčím novým a bezesporu jedinečným. Vůně Gucci Bloom Acqua di Fiori je určena pro každodenní nošení, pro romantické ženy, které neztrácí nadšení pro nové věci. Co by jste dále měli o této novince vědět, je že její vonné složení je stejně jako parfémovaná voda Gucci Bloom, plné květin, které jsou tak delikátní, že je jen opravdu těžké jim odolat.

Flakónek parfému je zase tvořen v duchu retro stylu, tedy v hranatém tvaru a pudrově růžové barvě. Ovšem, jeho etiketa je mnohem barevnější a tak i odlišná od sladké jasmínové vůně Gucci Bloom.

Dámská toaletní voda Gucci Bloom Acqua di Fiori byla na trh s parfémy uvedena skutečně teď, tedy v roce 2018! Je druhou spolupraví kreativního ředitele módního domu Gucci a legdárního parfuméra Alberta Morillase. Inspirací pro tuto vůni nebyla nic než láska, a to láska ke květinám, která je rozhodně dech beroucí.

Složení vonných tónů v parfému Gucci Bloom Acqua di Fiori

Hlava: galbanum, květ černého rybízu

Srdce: jasmín, tuberźa, čínský zimolez

Základ: santalové dřevo, pižmo

Krásná vůně na úvod, v podání černého rybízu a galbanumu je předpovědí, že Vás čeká s touto vůní opravdu jedinečný zážitek. To nejdůležitější pro tentokrát naleznete v srdci vůně a to je tvořeno jasmínem, čínským zimolezem a tuberózou, z toho právě jasmín je tou nejvýraznější vonnou ingrediencí. A nakonec něco kořennějšího, co podtrhne smyslnost každé ženy, tedy kombinace pižma santalového dřeva, které dokážou vždy doladit každou vůni.

Nová, svěží, jako kapky rosy v létě a neopakovatelná, jako první láska, to je novinka od značky Gucci, tedy dámská toaletní voda Gucci Bloom Acqua di Fiori, která dokáže vonět jemně, ale i delikátně, jako právě utrhnutá květina v té nejkrásnější zahradě.