Parfémy pro ženy

Gucci Bloom

Pudrová, nasládlá a plná květin, vůně pro ženy, které rády sní, které nehledají problémy a chyby, ale nechávají se rozmazlovat a radují se i z maličkostí. Nová vůně Gucci Bloom pro rok 2017, od světově proslulé módní značky Gucci, ve Vás vyvolá pocit lásky, štěstí a především hravosti.

Dámská parfémovaná voda Gucci Bloom

Pastelově růžová barva flakónku Vám jistě napoví, že se bude jednat o vůně skutečně ženskou, plnou romantických vůní, které dokonale splývají v jeden celek! Je těžké ji nepodlehnout, neodolat její krásné, líbezné vůni, která perfektně splyne s každým stylem. Nejedná se opravdu o vyhraněnou vůni a dovolujeme si tvrdit, že její využití je opravdu nekonečné. Perfektně ladí k elegantnímu stylu, pro společenské využití, ale i tak s Vámi bude ladit, pokud jste duší trochu bohémka a stejně tak se ráda uvolněně oblékáte. O tom, zda vůni nosit přes den anebo večer také nemůžete radit, protože se hodí jednoduše vždy a všude. Záleží pouze na ženě, která vůni nosí, jak dobře se s ní cítí, a to je základ všeho. S dámským parfémem Gucci Bloom, ale rozhodně nelze udělat chybu, protože voní nádherně, moderně a přitom vám připomene něco ze starých časů.

Za tuto vlastnost jistě vděčíme velkému množství květin, které se v parfému nachází a které dokáží provonět nejen celý Váš den, ale i romantickou noc.

Složení sladkých a podmanivých vonných tónů v dámském parfém Gucci Bloom

Fascinující vůně květin je v podání jasmínu Sambac a nebo omamné a svůdné vonné esence tuberózy opravdu jedinečným zážitkem, který Vás dokáže zavést na místa, kde velmi ráda necháte své myšlenky odpočinout. Na mnohem větší smyslnější vůni Vás ovšem dostane například kořen kosatce, který podpoří Vaši vášnivější ženskou stránku. Parfémovaná voda Gucci Bloom je opravdu čistě květinová vůně, které svým složením dokazuje, že i vůně dokáže v ženě rozdmýchat žár a tu správnou dávku sebevědomí.

Dámská parfémovaná voda Gucci Bloom byla stvořena pro ženu milující krásu, sebe sama a především pro ženu, která miluje výraznou vůni květin, které jsou možná na první přivonění silné, ale po čase Vás ukolébají do sladké – květinové nevědomosti, kterou si přejete zažívat opakovaně den, co den!