Unisex parfémy

Gucci Mémoire d’Une Odeur

Unisex vůně jsou v dnešní době velmi oblíbené a vyhledávané. Nabízí v sobě vždy něco osobitého a nezaměnitelného, co nás nabíjí a přitom dělá výjimečnými. Právě tento pocit ve Vás vyvolá i nová vůně parfému Gucci Mémoire d’Une Odeur, která je unisexová a otevře Vám dveře k novým zážitkům, novým pocitům.

 

Unisex vůně parfémované vody Gucci Mémoire d’Une Odeur

Parfém vhodný pro ženy i muže je specifický pro své minerální dřevité vůně, které Vám buď přirostou k srdci a nebo ne. Jedná se o výjimečnou vůni, která přináší mnoho zážitků, vzpomínek a nových dobrodružství. Jednotlivé vonné akordy se navzájem doplňují, jak by to u každé správné vůně mělo být, takže na sebe příjemně navazují a parfém Gucci Mémoire d’Une Odeur je tak vyvážený.

Tato vůně ve Vás dokáže vyvolat nostalgii, pocit že už ji znáte, ale nemůžete si vzpomenou odkud. Je to vůně vytvořená pro ty, co se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny a zkoušet něco jiného, něco nového, kdy jen čas ukáže, zda to byla správná volba. Teď nemyslíme, že by výběr této vůně byl chybou, právě naopak! Parfém Gucci Mémoire d’Une Odeur je něčím neotřelým, něčím novým. Přináší něco z moderního doby a zároveň si bere to nejlepší z minulosti.

 

Aroma unisex vůně Gucci Mémoire d’Une Odeur

Hlava: heřmánek

Srdce: pižmo, jasmín, santalovédřevo, cedrové dřevo

Základ: vanilka

Na úvod parfému se představí vonné tóny patřící římskému heřmánku, které se posléze doplní o srdce vůně, tvořené pižmem, aromatickým jasmínem a podmanivými tóny dřeva.

Nostalgickou tečkou na závěr potom bude lehké aroma vanilky, které uzavírá celou tuto kompozici.

 

Unisex parfémovaná voda Gucci Mémoire d’Une Odeur svůj vintage, nostalgický styl potrhuje i svým flakónkem, které připomíná spíše secesní parfém, nežli moderní vůní 21. století. Intenzivní vůně pro muže i ženy je plná vzpomínek, příslibů a především nabízí jedinečnou vůni, která ideální i pro speciální příležitosti.