Parfémy pro ženy

Gucci Rush 2

Gucci Rush2 toaletní voda pro ženy 1

Krásné vůně si zaslouží veškerou Vaši pozornost a v případě dámské toaletní vody Gucci Rush 2 to platí o to více, protože se jedná opravdu o krásnou, jedinečnou vůni, která zasáhne vaše srdce!

Dámská toaletní voda Gucci Rush2, vůně která Vás okouzlí

Originální vůně, nadčasový design a jedinečný zážitek, to vše tento dámský parfém Gucci Rush 2 nabízí. Nejedná se sice o žádnou orientální vůni, ani jinou výraznou sladkou vábivou lapačku pánských srdcí, ale zcela o jemnou a květinkovou vůni, která Vaše srdce zahřeje a omámí.

Vůně Gucci Rush 2 je následovnicí stejnojmenné vůně z roku 1999, která byla velmi oblíbená, a proto se její tvůrci rozhodli obnovit její „slávu“ v provedení nové a trochu vylepšené vůně Gucci Rush 2, která byla na trh s parfémy uvedena v roce 2001. Přihlédneme-li k roku jejího uvedení, můžeme tvrdit, že se jedná o tak trochu klasiku, mezi parfémy značky Gucci.

Toaletka Gucci Rush 2 osloví ty ženy, které milují květinově-ovocné vonné tóny s něčím navíc a tím je hřejivé aroma dřevitých esencí v podání dubu. Právě tato vonná ingredience, pro dámské parfémy tak trochu netradiční a díky tomu je Gucci Rush 2 originální. Je to jednoduše vůně, pro náročné ženy, které ví, co chtějí a nebojí se to ukázat. Nejedná se však o nějakou přelétavou vůni, které podlehnete v daném okamžiku, ale je to vůně, do které se zamilujete na velmi dlouhý čas.

Složení vůně Gucci Rush2

Hlava: konvalinka, dřevo, narcis

Srdce: gardénie, růže, frézie

Základ: černý rybíz, pižmo, dub

Další prvkem, co Vás jistě na této vůni osloví je její balení, tedy její flakónek, který je laděný do výrazného růžového odstínu. Hranatý tvar, připomínající spíše nějakou kazetu je moderní a nadčasový s prvky minimalismu, který v ocení nejedna žena.

Láska ke kvalitním parfémům Vám vydrží roky, o tom nepochybujte, My rozhodně ne! Dámská toaletní voda Gucci Rush 2 Vás je nadčasovou klasikou, která nemá mezi ostatními parfémy srovnání. Žena používající tuto vůni je nejen stylová a elegantní, ale i půvabná a pro druhou polovičku přímo nepolapitelná. No nestojí za vyzkoušení?