Parfémy pro ženy

Guerlain Acqua Allegoria Flora Rosa

Svůdná, ženská a osvobozující vůně Acqua Allegoria Flora Rosa, od značky Guerlain, představila svoji „pohádkový snivý příběh“, už v roce 2013 a my jej díky této vůni můžeme zažívat den, co den už celých pět let.

Dámská toaletní voda pro ženy Guerlain Acqua Allegoria Flora Rosa

Rozkvetlá vůně plná růží Vás uvede do světa, kde nic neztrácí smysl. Chcete se cítit dobře, chcete se cítit rozmazlovaně minutu po minutě, tak začněte krůček po krůčku třeba právě s parfému Guerlain Acqua Allegoria Flora Rosa.

Parfém byl vytvořen pro ženy, které neztrácí za žádných okolností smysl pro módu a jejich ženskost jim nikdy nebyla na obtíž, ale naopak vždy dokázaly využít svých „skrytých“ ženských braní, jak jinak než ve svůj prospěch! Výjimečnost a dokonale navržený design flakonku Vám musí napovědět, že se jedná o vůni luxusní a tak trochu letní. Není ale žádným pravidlem, že by jste ji nemohli používat i v chladnější dny, kdy Vás dokáže naladit na mnohem pozitivnější vlnu. Originální vůně, jednoduché složení vonných esencí zaručuje u dámské toaletní vody Guerlain Acqua Allegoria Flora Rosa  plnou a líbeznou vůni, která vydrží hodiny a hodiny.

Svůdná vůně parfému Guerlain Acqua Allegoria Flora Rosa

Hlava: červené bobule

Srdce: růže

Základ: pižmo

Květinová, přímočará vůně dámské toaletní vody Guerlain Acqua Allegoria Flora Rosa Vás upoutá nejen na první pohled, díky originálnímu designu flakonku, ale i především pro to jak láskyplně a sytě voní.  Parfém Acqua Allegoria díky svému jednoduchému složení voní lehce, poutavě a nijak přehnaně. Na úvod Vás pohladí sladká esence červených bobulí, které Vás posunou do světa snů, které Vás jen těžko budou držet při zemi. Co Vás, ale skutečně pohltí, bude romantická a plná vůně růží, které se objeví v srdci parfému. A v závěru, tedy v základu naleznete smyslné a přirozené aroma pižma, které se postará o dlouhou výdrž parfému.

Luxusní vůně Guerlain Acqua Allegoria Flora Rosa je určena pro ty ženy, které milují pocit vzrušení, osvěžení a svobody.