Parfémy pro muže

Hugo Boss Bottled Tonic

Vůně jako stvořená pro letní, horké dny, kdy nic není nemožné, a Vy máte den, co den dobrou náladu. Pánský parfém Hugo Boss Bottled Tonic dokáže v jediném momentu s vaší náladou udělat divy! Jeho svěží, mužné a přitom elegantní aroma z Vás udělám muže, který se cítí dobře, ale i tak vypadá.

Letní, svěží pánská toaletní voda Hugo Boss Bottled Tonic

Denní vůně parfému Hugo Boss Bottled Tonic je tou pravou volbou, pokud hledáte nenáročný parfém, který dobře voní a přitom netlačí na vaše pocity a nesnaží se ve Vás vyvolat pocit, že jste někdo jiný. Jedná se opravdu o pravou, mužnou vůni, která hraje svěžími tóny, tolik vhodnými k letnímu použití.

Už po jednom nanesení budete mít pocit svěžesti a můžeme Vám i slíbit, že ohlas u žen s touto vůní bude také nemalý. Jak parfém skvěle působí nejen na Vaše sebevědomí, ale i na pozornost okolí poznáte velmi brzy a pak už nebudete chtít jiný. Tedy alespoň na léto se stane tato vůně pro Vás tou nejlepší.

Navíc i cena tohoto parfému je tak trochu výzvou. Jedná se o toaletní vodu, tedy trochu slabší složení vonné kompozice, ovšem nemějte obavy o výdrž parfému, ta je i přesto velmi dobrá a rozhodně několik hodin se na její intenzivní přítomnost můžete bez ohledu, co právě provádíte, spolehnout.

Složení pánské toaletní vody Hugo Boss Bottled Tonic

Hlava: jablko, grep, citron, hořký pomeranč

Srdce: hřebíček, skořice, zázvor

Základ: dřevité tóny, vetiver

Na úvod je vůně Bottled Tonic trochu štiplavá, osvěžující, připraví Vás na energii, co nabízí a to v podobě citrusů, hořkého pomeranče, grepu a jablka. Tato ovocná záplava vonných esencí je ale pouhým začátkem. Na mužnější vonné ingredience si počkáme v srdci a základu parfému. To je tvořené například takovými výraznými vonnými tóny jako je hřebíček, skořice anebo zázvor, který s dřevitým mužným, svůdným aromatem voní návykově a tak lahodně.

Pánská toaletní voda Bottled Tonic od značky Hugo Boss je neodolatelnou, letní a svěží vůní, která perfektně sedne snad každému muži, co ráda žije svůj život naplno a má alespoň trochu cit pro módu. Stačí skutečně jen jedna dobře zvolená vůně a Váš život se bude zdát snadnější a v očích jiných budete mít také nemalé plus, především pak u žen, které tato vůně přímo vybízí k seznámení.