Parfémy pro ženy

Paco Rabanne Olympea Legend

Nová, hříšná a mocná vůně Paco Rabanne Olympea Legend je určena všem ženám, které se nebojí vládnout, které jsou svůdné a lstivé!

 

Novinka na trhu v podobě dámské parfémované vody Paco Rabanne Olympea Legend

Tato vůně je na první pohled krásná a stejně tak i na první přivonění se stane Vaší favoritkou, přestože třeba nejste milovnicí výrazných vůní.

Pokud se rozhodnete pro novou dámskou parfémovanou vodu Paco Rabanne Olympea Legend, tak věřte, že Vám vydrží dlouho! Nemusíte s ní totiž plýtvat, stačí opravdu malé množství a všichni Vám ji budou chválit a závidět. Tato vůně je možná na první tóny trochu výrazná, ale dejte ji možnost se trochu rozvolnit a poznáte, že se jedná o ryze elegantní a ano, i svůdnou vůni, která je ženská, která je moderní.

Složení parfému Paco Rabanne Olympea Legend

Hlava: mořská sůl, švestka, meruňka

Srdce: zázvorový květ, květinové tóny

Základ: vanilka, tonka fazole, ambra, písek

Orientální vůně, plná sytých a výrazných vonných tónů zajisté nezůstane bez povšimnutí. Tento parfém si vezme plně vaši pozornost a odnese Vás na vrchol bájného Olympu.

Jak asi ihned na úvod poznáte, jedná se o vůni sladkou a výraznou. První tóny se nesou v duchu meruněk, švestek a mořské soli, která dělá vůni exotickou a trochu těžkou.

V srdci se objevuje štiplavá, ale jemná esence zázvorového květu spolu s další záplavou květin, které voní žensky a dlouze! Nakonec ovšem stejně vše záleží na základu parfému, který je tvořený tonkou fazolí, ambrou a vanilkou. Z neposledních a velmi neobvyklých vůní, které se v tomto parfému nachází je písek.

 

Co ještě o nové vůni Paco Rabanne Olympea Legend nevíte?

Autorem nové vůně, pro rok 2019 je parfémář Loc Dong, který má ve svém portfoliu nejeden známý parfém. Jak už bylo na úvod k dámské parfémované vodě Paco Rabanne Olympea Legend řečeno, jedná se o silnou vůni, která je jako stvořená pro pokušitelky, pro opravdové bojovnice! Záleží pouze na ženě, která tento parfém nosí, jak moc bude výrazná, jak moc bude odvážná! Jak už se přeci jen říká, vše máte ve svých rukou.