Parfémy pro ženy Unisex parfémy

Stella McCartney POP

Jemná, sladká a elegantní, tak přesně tyto slova vystihují jedinečnou vůní Stella Mccartney POP která je ideální pro jarní i letní dny, plné lásky, pokušení a nových příležitostí, a to nejen těch milostných.

 

Dámská parfémovaná voda Stella Mccartney POP

Tato vůně se na první pohled jeví možná trochu rozverně, ale nenechte se zmást, protože to není jen tak nějaká lechtivá letní vůně, ale je to velmi ELEGANTNÍ, STYLOVÁ a ROMANTICKÁ vůně, která Vás okouzlí už úvodnímu tóny květin a ovoce.

Dámská parfémovaná voda POP od dcery hudební ikony The Beatles, tedy Paula McCartneyho, je výjimečná a přesto poskytuje jistou dávku klasiky, která nikdy neomrzí. Abychom uvedli všechny důležité detaily i této dámské parfémované vůni, tak byla uvedena na trh s parfémy v roce 2016. Ano, je to tedy poměrně mladá vůně, která je specifická pro svoji sladkou, ženskou vůni, která je plná energie, života a vzrušujícího pokušení.

Tato vůně má poslání, úkol podtrhnout krásu, sebevědomí každé ženy, která miluje svobodu a především je odhodlaná ve svém životě okusit trochu toho dobrodružství, spojeného s láskou. Jednoduše u vůně Stella McCartney POP si zamilujete její květnové vůně, které jsou obohaceny o aroma sladkého ovoce a okořeněné špetkou dřevitých vonných tónů.

Co Vás dále bude na této vůni zajímat je i její variabilita. Můžete ji doslova nosit, kamkoliv, kdekoliv a kdykoliv. Jedno Vám, ale možná poradíme, že nejlépe vynikne v teplejším ročním období.

 

Po čem vůně Stella Mccartney Pop voní?

Hlava: mandarinka, lístky fialky, rajčatový list

Srdce: tuberóza, fialka, frangipani

Základ: pižmo, cedr, santalové dřevo

 

Dámská vůně Pop voní v úvodu po svěžích mandarinkách, které jsou doplněné o květinové elegantní vonné tóny, jako je lístek fialky a nebo tuberózy, která se nachází v srdci parfému. Ovšem, ta nejvýraznější část, tedy nejsilnější aroma se nalézá v základu vůně, tvořeného pižmem, hřejivým a svůdným santalovým dřevem s trochou podmanivého cedru.

 

Žena, která nepostrádá jiskru, styl a chuť do života je přesně tou, kterou dámský parfém Stella Mccartney Pop představuje, charakterizuje. Nebojte se být i Vy taková, rozhodně Vám tato vůně dodá na přitažlivosti!