Parfémy pro ženy

Versace Eros Pour Femme

Versace Eros Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 1

Krásná vůně Eros je určená pro ženy, které se nebojí využít svých předností, svého ženského kouzla a jít si za svým. Dámský parfém pojmenovaný po řeckém bohu je nejen osobitý, ale silný a sebevědomý. Jeho zlatý flakón Vám dopřeje pocit, že jde o skutečně luxusní a výjimečný parfém, který stojí za to vyzkoušet!

 

Dámská parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme

Čím by Vás tedy tato dámská parfémovaná voda mohla zaujmout? Nejspíše pro ty, které milují sladké vůně s lehkou dávkou elegance, bude tato vůně návyková. Zamilujete si ji nejen pro to, jak vypadá, ale i pro to jak krásně a líbezně voní a je jedno jestli ji máte na své pokožce nebo oblečení, v každém případě je to ta pravá a dokonalá vůně pro Vás, co vydrží dlouhé, DLOUHÉ hodiny!

Parfém Versace Eros Pour Femme je vhodný pro denní nošení, ale i tak pro večerní zábavu, rozhodně s ním máte větší moc a větší šanci svést muže, kterého si vyhlédnete než s kteroukoliv jinou vůní. Další věc, kterou u této vůně není třeba řešit je roční doba, kdy je vhodné ji nosit. Je to vůně všestranná, která Vás perfektně zahřeje v zimě, ale stejně tak Vás i pozitivně naladí v létě a dodá trochu té vášně do každého nového dne. Dámská parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme je neodolatelná, smyslná a dech beroucí, takže vzbudit obdiv ve vašem okolí bude zcela jednoduché.

 

Složení zlatavé a sladké vůně Versace Eros Pour Femme

Hlava: bergamot, sicilský citron, granátové jablko

Srdce: květ citronovníku, pivoňka, jasmín, jasmín sambac

Základ: ambroxan, pižmo, dřevitý tón, santalové dřevo

 

Na úvod byste měli očekávat syté a divoké vůně, které Vás probudí svými sladkými tóny granátového jablka, svěžího citrusu anebo smyslného bergamotu. Po sladkém úvodu Vás bude čekat ještě sladší srdce parfému, které je tvořeno romantickou pivoňkou, hřejivou esencí santalového dřeva a dalšího přídavku svěžího květu citronovníku. Po srdci vůně nás ale stejně nejvíce, jako i u kteréhokoliv jiného parfému, bude zajímat základ vůně. Aromatické tóny jasmínu jsou prodchnuty jemnými akordy pižma ve spojení s dalšími smyslnými tóny dřeva.

Tyto všechny vonné ingredience tvoří jeden celek a tím je parfém Eros, který z každé ženy učiní dokonalou bohyni! Staňte se jí i vy a to pro každý den.