Parfémy pro ženy

Yves Saint Laurent Black Opium Wild Edition

Parfémy značky Yves Saint Laurent jsou dnes jedněmi z nejoblíbenějších a nejprodávanějších vůní a především jsou to pak parfémy patřící do kolekce Black Opium.

Dámská parfémovaná voda YSL Black Opium Wild Edition

Nová parfémovaná voda pro ženy YSL ze zmiňované kolekce vůní Black Opium je pojmenovaná po svých divokých a nespoutaných vůní, tedy Yves Saint Laurent Black Opium Wild Edition.

V čem se tato vůně liší od ostatní? Je mnohem více PROVOKATIVNĚJŠÍ, více SEXY a více VÝRAZNĚJŠÍ, něž kterákoliv předešlá vůně, od této značky. Jak samotná značka říká, tak je to vůně stvořená, jako pro rockerku, já bych ale spíše řekla, že je to vůně, pro jakoukoliv ženu i dívku, která si jednoduše ráda užívá života, jak to jen jde!

Je to jednoduše vůně svobodná, která vám umožní se předvést a zazářit.

Složení vůně YSL Black Opium Wild Edition

U této vůně vás na úvod obejmou energetické tóny kávy, která je jednoduše povzbuzující. V srdci se pak nechte obejmout a hýčkat jemnými, ale i divokými tóny sambakového jasmínu a absolutu z květů pomerančovníku. To ale není vše. V základu vůně objevíte aromatickou vanilku, dále hřejivé aroma cedru, pačuli. Tyto všechny výrazné, silné a lahodné vůně, vás budou nejen fascinovat, ale i o pečovávat a to několik dlouhých hodin.

Co je nutné podotknout, že tato vůně není žádnou lacinou vůní. Pokud se jí budete chtít rozmazlovat, tak si budete muset i o něco více našetřit. Ovšem nevyplatí se za dobré a kvalitní zboží trochu připlatit. Cena se pohybuje v rozmezí 2000 kč a to věřím, že každý z nás do vůně zainvestujeme. Dlouho vydrží, takže s ní nemusíte plýtvat, stačí ráno nanést a ještě večer ji na sobě budete cítit.

Vyzkoušejte dámskou vůni YSL Black Opium Wild Edition a nechte se pohltit její hloubkou, elegancí a nespoutanosti, bude to stát za to.

To je ona!

https://www.youtube.com/watch?v=QpVvSB6c8Wo