Parfémy pro ženy

Yves Saint Laurent Black Opium

Black Opium

Výrazná a výjimečná vůně, která dokáže zaujmout snad každého! Parfém pro nefalšované svůdkyně Yves Saint Laurent Black Opium Vás nedostane do nálady, která je jako stvořená pro dovádění, pro opravdu divokou a žhavou noc, která nikdy neskončí! A na kterou jen tak Vy, ale ani ostatní nezapomenou.

Smyslná vůně dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Black Opium

Tajemná dámská vůně Yves Saint Laurent Black Opium je rozhodně výraznou vůní, kterou je vhodné si vzít na večerní událost, kdy chcete provokovat. Tento parfém už na první pohled napoví, že zazáří a nenechá své okolí klidným. Proto žena, který tento parfém nosí nebude jen tak nějakou nevýraznou myškou, ale bude spíše velmi divokou svůdnicí, provokatérkou. Samotný parfém je inspirován hudbou, nespoutanou a tak živou, že budete mít okamžitě po nanesení parfému chuť vyrazit do ruchu města a na danou noc ještě mnoho let nezapomenout.

 

Složení omamné a svůdné vůně Yves Saint Laurent Black Opium

Hlava: hruška, růžový pepř, květ pomerančovníku

Srdce: káva, jasmín

Základ: vanilka, pačuli, cedr

Na úvod Vás okouzlí sladká a sytá esence hrušek, spolu s jiskrným růžovým pepřem a energetickým květem pomerančovníku. Následně se Vám otevře srdce parfému tvořené aromatem kávy a snad ještě více omamného a sladkého jasmínu. Nakonec v základu parfému naleznete to nejvíce výrazné na parfému Black Opium, a to je pačuli, hřejivá a smyslná vůně cedru a nakonec tu nesmí ani chybět romantická esence vanilky.

 

Parfémovaná voda Black Opium byla na trh s parfémy uvedena v roce 2014 a její věhlasnou slávu nejspíše zaznamenal každý, protože jak to tak s úspěšnými vůněmi bývá, tak dostanou své „následovnice“ a v případě kolekce vůní Black Opium stále nové a nové vůně přibývají. Otázkou je jakou s Vy zamilujete a jaké dáte možnost splynout s vaší pokožkou, s Vaším Já.