Parfémy pro muže

Yves Saint Laurent L’Homme

Pánská vůně Yves Saint Laurent L’Homme je jednou z klasik, kterou žádný muž nesmí opomenout ve své sbírce moderních a elegantních parfémů pro denní nošení.

Pánská toaletní voda Yves Saint Laurent L’Homme

Elegantní, svobodná, nenucená a luxusní, to jsou slova, která vystihují pánský parfém Yves Saint Laurent L’Homme. Jak už bylo v úvodních větách naznačeno, jedná se o parfém vhodný na každodenní požívání, který skvěle vynikne nejen v zimě, ale i v létě. Vůní L’Homme se stane každý muž nepopiratelným šarmantním džentlmenem, který je moderní, stylový a zároveň je na něm něco přirozeně autoritářského, takže nemusí ve svém jednání vynaložit tolik úsilí, jak by se u mnohých jiných mohlo jevit.

Co Vás jistě na tomto parfému zaujme je samotný design flakonu parfému. Dá se o něm prohlásit, že je moderní, velmi luxusní a i praktický.

Módní značka Yves Saint Laurent je sama o sobě zárukou kvality a u vůni Yves Saint Laurent L’Homme uvedenou v roce 2006 je toto jen ukázkou pravdivosti, takového tvrzení.

Komfortní a mužné vonné ingredience v parfému Yves Saint Laurent L’Homme

Hlava: citron, zázvor, ozón

Srdce: pepř, bazalka, fialka

Základ: vetiver, tonka fazole, santalové dřevo, cedr

Květinovo-dřevité aroma vůně Yves Saint Laurent L’Homme je podmanivé a svěží už na úvodních tónech parfému, které jsou tvořené osvěžujícím citrusem, povzbuzujícím zázvorem a energetickým ozónem. Další směsicí vynikajících vůní je srdce, které představuje jiskrné aroma pepře, bazalky a podmanivou fialku. Základ je ale u parfému L’Homme nejvýraznější. Nachází se zde smyslná vůně santalového dřeva a cedru, spolu s vetiverem. Bohatá kombinace všech těchto vybraných vůní se postará o to, aby byla mužná vůně Yves Saint Laurent L’Homme nejen originální, ale i aby vydržela po dlouhou dobu a to i když se jedná o toaletní vodu.

 

Svěží, smyslná a ikonická vůně pánské toaletní vody Yves Saint Laurent L’Homme dokáže podtrhnout a tak zdůraznit jedinečnost každého muže, který si zvolí tento parfém pro svůj den, pro svůj život!